043 / 430 22 70, +421 (0) 905 616 209

1
2
3

Plastové a hliníkové okná

Firma Uni Glass s.r.o. od roku 2002 spolupracuje s firmou Noves okná a.s.
Našim cieľom je poskytovať zákazníkom kvalitne produkty a servis.

O firme Noves okná a.s.
NOVES okná, a.s. zúročuje dvadsaťročné skúsenosti s výrobou plastových a hliníkových okien a dverí. Patríme medzi najvýznamnejšie slovenské subjekty v oblasti výroby a dodávok okien a dverí na najvyššej profesionálnej úrovni. Súčasne s rastom firmy rozširujeme sortiment výrobkov. V súčasnej dobe vyrábame plastové okná, dvere zo špičkových nemeckých profilov Aluplast a hliníkové okná, dvere, fasádne systémy z belgických systémov Aliplast. Práve firma Aliplast patrí medzi hlavného dodávateľa hliníkových profilov.

Technologická pripravenosť
Disponujeme najmodernejšími veľkokapacitnými poloautomatizovanými a automatizovanými strojnými zariadeniami na výrobu plastových a hliníkových okenných konštrukcií. Súčasťou výroby sú technológie na lamináciu plastových a hliníkových profilov a ohýbanie plastových profilov. Značkové okná NOVES okná, a.s. a ďalšie vyrábané a ponúkané produkty, sú vývojovo na technologickej špičke. Orientácia na požiadavky zákazníka, dôraz na detail, rýchlosť dodávky, dostupnosť predajného miesta, precíznosť prevedenia a dôraz na kvalitu stavajú okná NOVES okná, a.s. na popredné miesto na stavebnom trhu.

Doma i vo svete
Svoje dodávky zabezpečuje Noves okná, a.s. cez obchodné zastúpenia a partnerské firmy, s ktorými spolupracujeme po celom území Slovenskej republiky. V súčasnej dobe máme viac ako 100 predajných miest. V roku 1994 sme získali prvé kontakty na predaj plastových okien do zahraničia. Dnes exportujeme štvrtinu výrobkov vlastnej produkcie. Máme svoje vlastné generálne zastúpenie v Českej republike a Belgicku, kde tieto výrobky predávame do sietí obchodno-montážnych spoločností. Okná a dvere exportujeme aj na náročné trhy Rakúska, Nemecka a Švajčiarska.